Certifikovaný dodávateľ špičkovej japonskej klimatizácie

O NÁS

Spoločnosť VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC s.r.o.

Pod značkou VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC® pôsobíme v oblasti technologií vetrania a klimatizácie už viac ako 20 rokov. Vďaka našim skúsenostiam dokážeme uspokojiť potreby domácností (byty a rodinné domy), podnikateľov (obchodné a kancelárske priestory) aj priemyslu (výrobné a skladové haly). Zastupujeme všetky renomované značky v oblasti klimatizácie a vzduchotechniky. Sme výhradným zastúpením spoločnosti Daikin. Naše skúsenosti a kvalita nami poskytovaných služieb je overená dlhoročnou tradíciou a množstvom spokojných klientov.

icon

Tradícia a kvalita

Vďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti našich služieb sme sa zaradili medzi popredné spoločnosti v segmente vzduchotechniky a klimatizácií na Slovensku. Medzi našich spokojných klientov patria veľké a renomované zahraničné i slovenské spoločnosti.

icon

Komplexné služby

Naša činnosť je zameraná na poskytovanie komplexných služieb v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie od spracovania projektu až po komplexné skúšanie a uvedenie zariadenia do prevádzky.

icon

Výroba

Na výrobu vzduchotechnického potrubia a jednoduchých vzduchotechnických dielov máme zriadenú klampiarsku dielňu zo skladovacími priestormi. Tu vyrábame potrubie skupiny 1 až 3 a niektoré komponenty ako mriežky, žalúzie, tlmiace vložky a iné.

icon

Renomované značky

Časti klimatizácie ako klimatizačné jednotky, ventilátory a chladiace súpravy zabezpečujeme u rôznych popredných výrobcov vzduchotechnických zariadení. Sme výhradným distribútorom klimatizácie Daikin.

icon

Nové technológie

Neustále sledujeme vývoj technológií. Nové technológie sa potom snažíme zapracovať do nášho programu a ponúkať tak zákazníkom čo najkvalitnejšie služby.

icon

Servis a záruka

Súčasťou kompletnej dodávky je aj uvedenie zariadenia do prevádzky, ktoré zabezpečujeme sami. Na dodané zariadenie zabezpečujeme 24 mesačnú záručnú lehotu. Počas celej doby prevádzky zariadení sme schopní poskytovať spoľahlivú údržbu i servis.